AKTUALNOŚCI

START » AKTUALNOŚCI » AKADEMIA WZOROWEGO RODZICA
14.05.2012

Akademia Wzorowego Rodzica

Akademia Wzorowego Rodzica
Rodzice to ważne ogniwo w rozwoju sportowej pasji dziecka. Bez nich wiele rzeczy jest nie mozliwych. To oni zapewniają często codzienne dowożenie na obiekt sportowy na treningi, to oni także biorą na siebie ciężar finansowania wszystkich elementów. Korty tenisowe znają jednak poza uśmiechniętymi rodzicami cieszącymi się samym faktem uprawiania przez dziecko sportu także częste przypadki zaciśniętych twarzy, pełnych negatywnych emocji ludzi, którzy z jakiegoś względu nie radzą sobie z nabraniem odpowiedniego dystansu do zajęć sportowych i ewentualnych sukcesów za tym idących swoich dzieci.
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83