AKTUALNOŚCI

START » AKTUALNOŚCI » PROMOCJA TENISA DLA DZIECI W TRAKCIE POZBRUK OPEN
27.05.2012

Promocja Tenisa dla dzieci w trakcie POZBRUK OPEN

Promocja Tenisa dla dzieci w trakcie POZBRUK OPEN
Podczas zawodowego turnieju POZBRUK OPEN 2012 obiekt CTS odwiedziły dzieci z okolicznych szkół podstawowych. Od poniedziałku do piątku kolorowy autobus CTS przywoził dzieci spragnione emocji i wrażeń, dla których zobaczenie dużej, tenisowej imprezy było nielada przeżyciem. Akcja ta była kolejną inicjatywą promującą tenis wśród najmłodszych. Dzieci poza dobrą zabawą poznały między innymi podstawy etykiety kibica tenisowego. Podczas krótkich wprowadzeń w sali konferecyjnej dowaidywały się jak należy zachowywać się na trybunach w trakcie meczów tenisowych. Sprawdzianem praktycznym nabytej wiedzy był żywy doping na trybunie kortu centralnego. Dzieci wyszły z tego małego egzaminu z najwyższymi notami doskonale dostosowując się do atmosfery meczu tenisowego.
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83