AKTUALNOŚCI

START » AKTUALNOŚCI » BOWLING W CTS
10.07.2012

Bowling w CTS

Bowling w CTS
Centrum Tenisowe Sobota stale rozwija swoją bazę sportową i rekreacyjną czego ostatnim przykładem jest nowoczesna sala bowling, która została otwarta na terenie ośrodka.
Cztery tory bowling wyposażone w nowoczesny sprzęt zapewniają komforotwe warunki zabawy i gry w bowling.

Dla Małej Akademii Tenisa to doskonała szansa na poszerzenie pola atrakcji dla najmłodszych uczestników. W wolnym czasie półkolonii, po zajęcia tenisowych każde dziecko z wielką radością i entuzjazem bawi się w bowling. Z satysfakcją obserwujemy jak dzieci odkładają telefony komórkowe na bok i wspólnie toczą, często zaciętą, bowlingową rywalizację.

Serdecznie zapraszamy do CTS na bowling. To może być czas znakomitego relaksu dla całej rodziny.
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83