AKTUALNOŚCI

START » AKTUALNOŚCI » MAŁA AKADEMIA TENISA NA RUMPUCIU
7.09.2015

Mała Akademia Tenisa na Rumpuciu

Mała Akademia Tenisa na Rumpuciu
Rumpuć jak co roku przyciągnął setki mieszkańców Rokietnicy. Dla Małej Akademii Tenisa była to dobra okazja do zaprezentowania swojej oferty szkoleniowej. W warunkach polowych, na imitacji kortu tenisowego dzieci miały możliwość zabawy i pierwszego kontaktu z tą dyscypliną sportu.
Trenerzy Akademii obecni na stanowisku MAT w bezpośredniej rozmowie przedstawiali zalety gry w tenisa i naszej oferty.
Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na kortach CTS.

Zapraszamy również do galerii zdjęć z Rumpucia!
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83