AKTUALNOŚCI

START » AKTUALNOŚCI » NABÓR DZIECI DO MAŁEJ AKADEMII TENISA
7.09.2015

Nabór dzieci do Małej Akademii Tenisa

Nabór dzieci do Małej Akademii Tenisa
W Małej Akademii Tenisa trwa nabór dzieci do grup szkoleniowych.
Miesiące jesienne i zimowe to tradycyjny okres poszukiwania zajęć dodatkowych dla dzieci. Tenis dla najmłodszych jest jedną z najciekawszych alternatyw, dających naszym pociechom dużo ruchu oraz dobrej zabawy. Ponadto Mała Akademia Tenisa oferuje dzieciom szeroki wachlarz możliwości treningowych.

Zainteresowanych rodziców zachęcamy do kontaktu z trenerami Centrum Tenisowego Sobota w celu zdobycia dodatkowych informacji.

Numery telefonów naszych trenerów:
Karol Przygodzki: 697 728 482
Agata Woźna: 694 235 844
Robert Pera: 602 771 948
Mateusz Czyżewski: 662 242 240
Przemysław Wawrzyniak: 509 507 547  

      

URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83