MATI WYJAŚNIA

START » MATI WYJAŚNIA » DLA RODZICA » JAK WCZEŚNIE DZIECI MOGĄ ROZPOCZĄĆ GRĘ W TENISA?

Jak wcześnie dzieci mogą rozpocząć grę w tenisa?

U dzieci już w niemowlęctwie rozpoczyna się rozwój cech potrzebnych do gry w tenisa, takich jak zwinność, równowaga i koordynacja ruchowa. Gra w tenisa jednakże wymaga złożonych zdolności motorycznych, takich jak ruch i koordynacja. Postępy dzieci w tenisie będą najlepsze, jeśli rozpoczną z nim przygodę po tym jak nauczą się rzucać i łapać piłkę, tak by wszystkie czynności związane z podawaniem i odbiorem piłki były korzystne do rozwoju przyszłych wymian piłek.
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83