MATI WYJAŚNIA

START » MATI WYJAŚNIA » DLA RODZICA » JAKI WPŁYW NA ZDROWIE DZIECI MA TENIS?

Jaki wpływ na zdrowie dzieci ma tenis?

Tenis to jedna z najlepszych dróg, by dzieci były zdrowe i sprawne fizycznie. Naturą tego sportu jest zróżnicowany i niezmienny ruch – poprzez serwowanie, odbieranie i wymianę piłek zapewnione jest mnóstwo ruchu i zmian kierunku.
W ten sposób, sport ten ma doskonały wpływ na układ sercowo-naczyniowy oraz rozwija poczucie równowagi, zwinność i koordynację ruchów. Tenis wspomaga również koncentrację i skupienie umysłu poprzez potrzebę podejmowania szybkich, strategicznych decyzji przy każdym uderzeniu piłki.
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83