MATI WYJAŚNIA

START » MATI WYJAŚNIA » DLA RODZICA » KIEDY DZIECKO MOŻE ROZPOCZĄĆ UDZIAŁ W ZAWODACH?

Kiedy dziecko może rozpocząć udział w zawodach?

Odpowiednie dla wieku zawody, na bazie prostych gier, występów i wymian piłek są dobrym startem dla dzieci w wieku 5-8 lat. Takie turnieje mogą być rozgrywane grupowo bądź indywidualnie, ale nie powinno się na tym etapie zapisywać wyników ani tworzyć rankingów. Nacisk powinien być kładziony na zabawę i rozwój w konkurencyjnym otoczeniu. Dokumentowanie wyników może zniechęcić do rozwijania umiejętności i wyeliminować późno zaczynających zawodników.
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83