MATI WYJAŚNIA

START » MATI WYJAŚNIA » PODSTAWY SZKOLENIOWE » CZYM SIĘ RÓŻNI PROGRAM „TENIS 10” OD WIELOLETNIEJ JUŻ PRAKTYKI UŻYWANIA BARDZIEJ MIĘKKICH PIŁEK I MNIEJSZYCH RAKIET?

Czym się różni program „Tenis 10” od wieloletniej już praktyki używania bardziej miękkich piłek i mniejszych rakiet?

Rzeczywiście, miękkie piłki i krótsze rakiety były używane przez lata, natomiast nie było żadnego wspólnego wzorca dla standardowej piłki, rakiety, kortu, siatki czy systemu liczenia punktów odpowiednich dla kategorii wiekowej. „Tenis 10” wprowadza te wszystkie elementy naraz, co sprawia wielką różnicę w sposobie nauki i gry w tenisa.

Wpływ na wprowadzenie oficjalnego programu miał fakt, iż było bardzo niewiele turniejów dla dzieci, na których używano mniejszego sprzętu i kortów, więc gra krótszymi rakietami i wolniejszymi piłkami ograniczała się właściwie do treningów.
URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83