OGŁOSZENIA

START » OGŁOSZENIA » GALERIA - LETNIE PÓŁKOLONIE W MAŁEJ AKADEMII TENISA

Galeria - Letnie Półkolonie w Małej Akademii Tenisa

SPORT + RYWALIZACJA + ZABAWA = Oto recepta na najlepsze pod słońcem PÓŁKOLONIE W CTS!!!

Mała Akademia Tenisa tradycyjnie w trakcie ferii zimowych wakacji zaprasza dzieci na sportowe półkolonie. Znakomita infrastruktura CTS, nieporównywalna z innymi obiektami sportowymi w okolicy Poznania stwarza możliwość realizacji bardzo atrakcyjnego programu dla dzieci, ukierunkowanego na stały kontakt ze sportem zarówno w trakcie zabaw jak i poważniejszych zajęć. W trakcie tygodniowego progamu dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tenisie, squashu, ping-pongu a nawet bowlingu! 


Terminy poszczególnych turnusów:

I turnus:    30.06. - 04.07.

II turnus:   07.07 - 11.07.

III turnus:  14.07. - 18.07.

IV turnus:   28.07. - 01.08.

V turnus:    04.08. - 08.08.

VI turnus:   18.08. - 22.08.

VII turnus:  25.08. - 29.08.

Szkic programu dnia:

08.00 - zbiórka
08.30 - zajęcia tenisowe/ squashowe 
10.00 - animacje sportowe
11.00 - śniadanie
12.00 - zajęcia tenisowe/ squashowe
14.00 - obiad
14.30 - animacje sportowe 
15.30 - obiór dziecka

*możliwość opieki nad dzieckiem do godziny 16.30


Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 519 352 763 lub mailem recepcja@teraztenis.pl    

Galeria zdjęć z letnich półkolonii.

URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83