OGŁOSZENIA

START » OGŁOSZENIA » LETNIE PÓŁKOLONIE AKADEMII TENISA CT SOBOTA

Letnie Półkolonie Akademii Tenisa CT SOBOTA

SPORT + RYWALIZACJA + ZABAWA = Oto recepta na najlepsze pod słońcem PÓŁKOLONIE W CTS!!!

LETNIE PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO W CT SOBOTA

 

Letnie półkolonie Małej Akademii Tenisa już od paru lat stają się naszą Sobotnią tradycją, na którą czekają nasi najmłodsi sportowcy Jak ubiegłych latach, również i w tym roku instruktorzy Centrum Tenisowego Sobota zaplanowali pełno niespodzianek! Jakich...? Zapraszamy do zapisów Państwa Pociech i przekonajcie się sami, że Mała Akademia Tenisa to nie tylko wymagające zajęcia sprawnościowe ale również dużo śmiechu i zabawy!

SPORT + RYWALIZACJA + ZABAWA = Oto recepta na najlepsze pod słońcem PÓŁKOLONIE W CTS!!!

W TYM SEZONIE DODATKOWO: ZAJĘCIA Z DECOUPAGE, ZAJĘCIA TANECZNE ORAZ ZUMBA!!! 

Akademia Tenisa CTS tradycyjnie w trakcie wakacji letnich zaprasza dzieci na sportowe półkolonie. Znakomita infrastruktura CTS, nieporównywalna z innymi obiektami sportowymi w okolicy Poznania stwarza możliwość realizacji bardzo atrakcyjnego programu dla dzieci, ukierunkowanego na stały kontakt ze sportem zarówno w trakcie zabaw jak i poważniejszych zajęć. W trakcie tygodniowego progamu dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tenisie, squashu, ping-pongu a nawet bowlingu!

W tym sezonie półkolonii, zapraszamy po raz kolejny maluchy w wieku od 5 lat! Specjalnie przygotowany program gier i zabaw z pewnością umili czas Państwa pociechom! 

Terminy poszczególnych turnusów:

I TURNUS: 24-28.06.

II TURNUS: 1-5.07.

III TURNUS: 8-12.07.

IV TURNUS: 15-19.07.

V TURNUS: 22-26.07.

VI TURNUS: 29.07.-2.08.

VII TURNUS: 19-23.08.

VIII TURNUS: 26-30.08.

Szkic programu dnia:


08.00 – 08:30 zbiórka

08.30 – 9:00 animacje sportowe, gry i zabawy

9:00 - 10.30 - zajęcia sportowe

10.45 – 11:15 - śniadanie

11:15 – 12:00 - animacje sportowe, gry i zabawy

12:00 – 13:30 – zajęcia sportowe

13:45 – 14:15 - obiad

14:15 – 14:45 - zajęcia „świetlicowe”

14:45 – 15:45 – zajęcia sportowe

15:45 – 16:00 – odbiór dzieci

DODATKOWE ATRAKCJE: ZUMBA, TRAMPOLINA, DMUCHANY ZAMEK!!!

Zapisym pod numerem telefonu 519-352-790! 

 

Opłatę należy uiścić w dniu podpisania umowy, co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem turnusu:– 499 zł za dziecko,– 474 zł za kolejne dziecko z rodzeństwa.

Do zobaczenia w Sobocie!

URODZINKI NA SPORTOWO

URODZINKI NA SPORTOWO

Urodzinki na Sportowo to doskonała alternatywa na organizację szczególne dnia dla każdego dziecka. W atmosferze wspólnej zabawy, z dużą dawką ruchu, korzystając z doświadczeń trenerów i opiekunów Małej Akademii Tenisa dzieci spędzają wartościowo czas kształtując przy okazji pozytywne nastawienie do sportu. Bogate wrażenia zostają z dziećmi na długo po zakończeniu imprezy urodzinowej.

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

NOWE PROGRAMY KLASOWEGO DNIA SPORTU

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu zajęciami tenisowymi i squashowymi dla szkół i przedszkoli w Centrum Tenisowym Sobota, Mała Akademia Tenisa i Squasha wprowadzają nowe programy Klasowego Dnia Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dla szkół i przedszkoli, chcących zaoferować swoim podopiecznym całkiem nowy wymiar zajęć sportowych! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiednio dostosujemy ofertę do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. 

MINI TENIS

MINI TENIS

Zapraszamy na stronę MiniTenis - portal społecznościowy dla dzieci, rodziców i trenerów, który zrzesza społeczność graczy, rodziców, trenerów, klubów. Można tam znaleźć informacje o organizowanych turniejach tenisa w kategoriach od przedszkolaków do młodzików, midisparingach,a także o nowościach w świecie tenisa dziecięcego.

tennis 10 play stay
cms83